Wyszukaj

Udana gra wstępna – nasze porady

Podziel się

Niewątpliwie gra wstępna, nawet subtelna lub krótka, jest kluczowa, jeśli zależy nam na satysfakcjonującym seksie. Jak ją przeprowadzić, kiedy zbliżasz się do drugiej kobiety? Oto nasze (sprawdzone) porady.

Porozmawiajcie

Stawiamy to jako pierwszy punkt, bo naszym zdaniem seks, w którym komunikacja kompletnie leży, nie może być na dłuższą metę udany. Choć rozmawianie o bliskości intymnej dla większości par jest na początku krępujące, to warto się tego nauczyć. Bez sensu celować na oślep z różnymi metodami, kiedy totalnie nie wiadomo, co może się spodobać ukochanej. Rozmowa to zawsze dobre rozwiązanie.

Stwórz odpowiedni nastrój

Seks ze swoją połówką warto traktować jak coś odświętnego (nawet jeśli uprawiacie go częściej niż statystyczna para). Jeśli spędzisz najpierw czas z ukochaną kobietą przy dobrym filmie lub serialu i przytulicie się miło w łóżku lub na kanapie, to przejście do intymnego stosunku stanie się o wiele bardziej naturalne niż gdybyście pominęły ten etap. 

A ty całuj ją!

Całowanie jest jednym z najlepszych sposobów, aby okazać ukochanej czułość i pożądanie. Pocałunki warto urozmaicać, a także rozmawiać na ich temat. Subtelne? Agresywne? Całowanie się to moment, w którym możesz zasugerować ukochanej kierunek, w jakim chcesz poprowadzić dalszą grę.

Nie zapomnij o szyi

Jeśli chcesz wycelować w jedną strefę erogenną, przy której twoją kochankę przejdą dreszcze i poczuje znaczący wzrost pożądania, to zdecydowanie powinnaś skoncentrować się na chwilę na szyi. Lizanie, całowanie i skubanie tych okolic gwarantuje, że każda kobieta stopi się i poczuje gorąco i seksownie.

Przejdź przez wszystkie strategiczne punkty

Celując w oczywiste strefy erogenne, upewnij się, że nie pomijasz tych, które nie przychodzą do głowy w pierwszej chwili. Niektóre wrażliwe, ale zaniedbywane strefy erogenne obejmują: uszy, grzbiety kolan, wewnętrzną stronę ud. Pisałyśmy, już jak szukać stref erogennych u kobiety. Warto rozwijać swoją wiedzę na temat tego, co podoba się kochance najbardziej.

Dawkuj przyjemności i nie kończ zbyt wcześnie

Podniecona kobieta oczekuje, że jak najszybciej dotrzesz do kluczowego miejsca. Nie musisz jednak od razu tego oczekiwania spełniać. Kiedy będziesz już blisko… cofnij się na chwilę i spraw, aby kochanka pragnęła tego jeszcze mocniej. Za długa gra wstępna może stać się nudna, ale też nie warto kończyć jej zbyt wcześnie.

Próbuj nowych rzeczy

W zakurzonym łóżku seks nigdy nie będzie w stu procentach udany. Nie pozwól, aby wkradła się do waszej sypialni nuda. Jeśli za każdym razem postępujesz zgodnie z tym samym schematem, seks będzie nudny, więc eksperymentuj i dodawaj różne ruchy. Może to oznaczać wprowadzenie zabawek erotycznych, innych pozycji lub cokolwiek innego, co możesz wymyślić. Nic nie zabija związku bardziej niż przewidywalność i nuda.

Oceń:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Tags:

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *