Wyszukaj

Tags: ,

5 pomysłów na tanie, ale romantyczne randki

Podziel się

Bywają tygodnie czy miesiące, w których w naszych portfelach hula przede wszystkim wiatr. Nie jest to jednak wystarczający powód, aby zrezygnować z cudownych randek z ukochaną osobą. Czasami można stworzyć coś z niczego!

Restauracja w domu

Nie trzeba iść do najdroższej knajpy w mieście, aby było romantycznie. Wystarczy, że jedno z was coś ugotuje. Najlepiej danie, którego nie jecie na co dzień. Usiądźcie przy stole, przygotujcie zastawę, świece i ładną muzykę. Zmywanie zostawcie oczywiście na następny dzień. Możecie się nawet ubrać czy pomalować tak, jakby wyjście z domu było realnym pomysłem. Gdy nadejdą ciepłe miesiące w ten sam sposób polecam przygotować sobie piknik. Oczywiście istnieje wersja dla kompletnych gałganów kulinarnych. Zamówcie coś, ale podajcie to jak należy. Dość jedzenia z papierowych opakowań! 

Fort z kocyków

Pamiętacie tę zabawę z dzieciństwa? Była świetna! Stwórzcie sobie w pokoju fort, o jakim byście marzyli za dzieciaka. Niech w środku będzie wam miękko i przytulnie. Ubierzcie się wygodnie, weźcie ze sobą ulubione książki czy grę planszową i po prostu spędźcie czas, kompletnie zapominając o codziennych troskach.

Muzeum

Kiedy myślimy o randce, kojarzy nam się to raczej z posiłkiem albo wyjściem do kina czy teatru. A co z muzeami? One też są warte uwagi! Wiele z nich ma dni z darmowymi wejściami, a nawet jeśli traficie na biletowany dzień, gwarantuję, że zapłacicie dużo mniej niż w kinie. Wystawą możecie się wspólnie zachwycić lub kompletnie ją obśmiać. Wspólna wycieczka da wam mnóstwo nowych tematów do rozmowy i wzbogaci was kulturowo. 

Domowe SPA

Nie, nie chodzi o wynajęcie drogiego masażysty. Masaż możecie zrobić sobie nawzajem. Odprężcie się tak, jak lubicie. Może długa kąpiel w wannie pełnej pachnących płynów? A może malowanie paznokci? Nakładanie jakiś skomplikowanych odżywek na włosy? Co tylko was odpręża lub bawi – śmiało! W towarzystwie zawsze jest przyjemniej. No i to dodatkowa motywacja, żeby wreszcie usiaść i zrobić sobie tę maseczkę, na którą codziennie nie macie czasu.

Zagrajcie w coś

Możecie sięgnąć po gry wideo lub planszowe, które już macie w domu. Wiele z nich można wypożyczyć w bibliotekach czy specjalnie przeznaczonych do tego klubach. Do nich można również po prostu pójść i pograć. Jeśli lubicie, rzućcie się na coś skomplikowanego. Niech pochłonie wam to cały wieczór! Możecie też śmiało skorzystać z prostszych opcji. Kilka wieczorów spędziłyśmy z Emilką na naparzaniu w państwa-miasta oraz w statki. Uwierzcie, było emocjonująco i wyjątkowo zabawnie. Ważne przecież, że robicie to razem.

Nadia

Oceń:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Tags:

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *