Wyszukaj

Najpiękniejsza lesbijka w Polsce!

Podziel się

W Poznaniu odbyły się pierwsze w Polsce wybory Miss Lesbijek. 9 sierpnia podczas Gali Finałowej Miss Lesbian Poland 2019 w klubie Punto Punto zmierzyło się 10 kandydatek. Zwyciężyła Julia Kiyomi Świegiel. 

Miss Lesbian Poland 2019

Wybory miss lesbijek różniły się delikatnie od tradycyjnych konkursów piękności, bo nie sama uroda była tam najważniejsza. Oczywiście wszystkie panie były piękne, ale cechowały się też dodatkowymi przymiotami. Jurorzy oceniali wiedzę oraz umiejętności dziewczyn. 60% oceny stanowiła wiedza na temat LGBT+. Na pozostałą część oceny składała się opinia na temat prezentacji strojów (sportowe, wieczorowe, klubowe) oraz kreatywności podczas ich prezentacji. Takim samym kryteriom podlegają panowie na Mister Gay Poland. 

Poznań, miasto doznań

Organizatorzy konkursu wybrali Poznań, ponieważ według nich jest bardzo otwartym i tolerancyjnym miastem. Nazwali go nawet stolicą społeczności. Całe wybory odbyły się w atmosferze pełnej przyjaźni i radości, co bardzo cieszy i buduje. Tego typu wydarzenia pomagają się solidaryzować społeczności LGBT+. To bardzo fajny sposób na pokazanie jej od pozytywnej strony, a przecież dobrych i pięknych ludzi u nas również nie brakuje. Oby więcej okazji do radości! 

Oceń:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *