Wyszukaj

Tags:

Jak wychodzić z domu samemu i nie mieć z tym problemu?

Podziel się

Kiedy jesteśmy w związku naturalnym jest, że zazwyczaj wychodzimy w parze. Czasami jednak nasza druga połówka jest zajęta lub wyjedzie. A czasami jesteśmy singlami. Szkoda się kisić w domu!

Będziesz przede wszystkim sobą

Zawsze gramy jakieś role. Inaczej zachowujemy się przy znajomych, rodzinie czy szefie. Nie trzeba jednak wielce udawać. Na pewno macie grupkę miejsc, w które poszlibyście ze znajomymi ze studiów, ale nie zabierzecie już tam rodziców. A czasami po prostu przegrywacie demokratyczne głosowanie i kończycie na rozrywce, która wam tak w pełni nie pasuje. Kiedy wychodzicie sami, nie ma problemu! Nieważne, jak dziwaczne hobby was bawi. Śmiało! Nie musicie nikomu ustępować, dzielić się rachunkiem, a potem kombinować, jakby tu wrócić, aby wszyscy byli sprawnie w domu i nikt się nie obraził. Dobrze czasem rządzić w pełni własnym dniem.

Nie bój się skupisk ludzi

Jeśli macie problemy z nawiązywaniem kontaktów z nieznajomymi, wielkie miejsca mogą okazać się lepszym wyborem. Małe bary czy kawiarnie może i są intymne, ale też łatwiej nawiązać w nich krótką rozmowę i być zauważonym. Jeśli chcecie być sam na sam z własnymi myślami, pójdźcie do kina albo wielkiego klubu, gdzie nikt się nikim nie przejmuje. Tłum was nie zje, a wy wszystko i tak będziecie robić po swojemu.

Nie wstydź się

Pójście do kina czy muzeum bez towarzystwa to żaden wstyd. Sama tak robię. Między innymi ze względu na pracę, ale zdarza mi się wyskoczyć gdzieś dla czystej rozrywki. Nikt na mnie dziwnie nie patrzy, nikt nie zadaje dziwnych pytań. Jest normalnie. A jeśli nawet ktoś spojrzy na was dziwnie, nie przejmujcie się. To jego zżera wstyd i nie potrafi zrobić tego, co wy. Więc niech się sam męczy. Może się kiedyś przełamie i też się będzie dobrze bawić!

Zostaw ten telefon!

Nie wychodzi się samemu, aby ślęczeć z nosem w telefonie. To zrobisz po powrocie do domu. Świat się pewnie w tym czasie nie zawali, a znajomi poczekają. Nie po to oczyszczasz sobie głowę i fundujesz sobie relaks, żeby zaśmiecać się tak prozaicznymi sprawami, prawda? 

Zawsze jest szansa, że z kimś wrócisz

Jak to mówią, nie rozmawiaj z nieznajomymi, bo jeszcze kogoś poznasz. Jeśli jednak taki masz cel albo po prostu ci to nie przeszkadza, śmiało. Dużo łatwiej jest nawiązać relacje na mieście bez ogonka znajomych wokół. Kto wie, może właśnie tak natrafisz na swoje przeznaczenie?

Nadia

Oceń:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Tags:

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *