Wyszukaj

Jak uprawiać bezpieczny seks poza domem?

Podziel się

Niektórych to po prostu kręci. Seks w domu to przecież normalka, czemu by nie wyjść z czterech ścian i nie spróbować seksu na dworze? Oczywiście do niczego nie namawiamy, bo nie jest to do końca zgodne z prawem, ale jeśli już przejdzie wam to przez myśl…

Zastanów się, gdzie chcesz to zrobić

Oczywiście spontaniczność jest bardzo ekscytująca i seksowna, ale nie należy z nią przesadzać. Kiedy już jakieś miejsce wpadnie wam w oko, dajcie mu chwilę. Rozejrzyjcie się. Upewnijcie się, że wokoło jest czysto. Mam tu na myśli zarówno higienę jak i obecność innych osób. Nie róbcie tego w parku za szkołą albo w opuszczonym domu, wokół którego kręcą się żule. Podejdźcie do sprawy rozsądnie. Oczywiście unikajcie też miejsc, w których często kręci się policja lub straż miejska.

Przygotuj się

Ponownie okazuje się, że spontaniczność wcale nie jest taka cudowna. Ja wiem, że na filmach wszystko wygląda pięknie własnie bez przygotowań, ale rzeczywistość bywa zdradliwa. Macie ochotę na piaszczystą plażę albo polanę w lesie? Weźcie ze sobą koc lub ręcznik. Możecie się nawet ubrać stosownie do okazji. Gorsety i bluzki z milionem sznureczków tylko was zamęczą. Wygodne i luźne cichy to podstawa. Świetnym wyborem będzie tu sukienka lub spódniczka. 

Nie musicie zaliczać wszystkich znanych wam pozycji

Seks to nie tylko mocna penetracja, buzi i tyle. Istnieje mnóstwo sposobów na zadowolenie się nawzajem, które mogą okazać się dużo prostsze i wygodniejsze w takich niekorzystnych warunkach. Zacznijcie oczywiście od gry wstępnej, rozkręcajcie się powoli i znajdźcie coś, co na dany moment będzie dla was idealne. Liczy się wasza przyjemność, a nie potencjalna popisowa historia dla znajomych.

Nie zapominajcie o kreatywności 

Zawsze warto kombinować. Możecie się wykazać jeszcze zanim w ogóle zdecydujecie się na taki krok. Nie trzeba od razu odchodzić daleko od domu. Może macie spory balkon, ogród albo taras? To dobry krok na zbadanie, czy seks na zewnątrz nie będzie was zbytnio stresował. Gdy już uciekniecie na łono natury, dajcie się jej ponieść. Skały, drzewa i nachylenia terenu mogą okazać się bardzo przydatne. Uważajcie tylko, żeby nie zrobić sobie krzywdy w miejscu, w którym w życiu tej krzywdy nie chcielibyście doznać. Ach, no i uważajcie na mrówki! 

Nadia

Oceń:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Tags:

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *