Wyszukaj

Jak osiągnąć wielokrotny orgazm?

Podziel się

Wielokrotny orgazm jest dla wielu kobiet jakimś mitycznym zjawiskiem, o którym plotkują koleżanki, ale właściwie trudno uwierzyć, że coś takiego faktycznie istnieje. W rzeczywistości osiągnięcie takiej przyjemności nie jest wcale niemożliwe!

Czym jest wielokrotny orgazm?

Pomyśl o uczuciu, które towarzyszy ci w czasie orgazmu. Świetna sprawa, prawda? A teraz wyobraź sobie, że ta przyjemność będzie pomnożona kilkukrotnie w krótkich odstępach czasu. Niemożliwe? A jednak! Wielokrotny orgazm nie jest mitem ani bzdurą. Aby go osiągnąć wystarczy po prostu trochę poćwiczyć. Oczywiście wielokrotny orgazm nie jest również czymś, bez czego nie da się żyć. Jeśli jednak masz ochotę spróbować – nic nie stoi na przeszkodzie.

Wyluzuj!

To najważniejsza porada ze wszystkich. Nie stresuj się tym niepotrzebnie. Nikt nie powiedział, że wielokrotny orgazm przydarzy ci się za każdym razem od pierwszej próby. Prawdopodobnie wręcz tak nie będzie. Nie nastawiaj się negatywnie. Daj się ponieść emocjom, ciesz się przyjemnością. Po osiągnięciu pierwszego orgazmu nie spinaj się, czekając jak na szpilkach na dalsze pieszczoty. To może sprawić, że dotyk stanie się nieprzyjemny a nawet bolesny. Zrelaksuj się, bądź otwarta na dalsze pieszczoty, daj się ponieść zabawie.

Gra wstępna do podstawa

Gra wstępna ułatwia osiągnięcie pojedynczego orgazmu, a co dopiero tego wielokrotnego! Nie musisz się spieszyć, to nie maraton. Seks ma być przede wszystkim przyjemny, a nie stresujący. Jeśli wolisz działać powoli, tak właśnie rób. Podążaj za swoją przyjemnością. Kręci cię seks oralny? Świetnie! Otwórz się na oferowane ci doznania, niech wszystko toczy się swoim rytmem.

Ćwicz mięśnie Kegla

O mięśniach Kegla i ćwiczeniach na pewno będziemy jeszcze pisały. Na razie pamiętaj tylko, że to nic trudnego. nie musisz zapisywać się na siłownie. Chodzi o ćwiczenie mięśni dna miednicy. Wystarczy, że będziesz próbować je skurczać i rozkurczać. Możesz to robić pracując przed komputerem, siedząc w tramwaju czy przed telewizorem. Bądź systematyczna, ćwicz codziennie przez kilka minut, a na pewno poczujesz różnice w trakcie seksu, a wielokrotne orgazmy staną się dużo prostsze do osiągnięcia.

Próbuj!

Trening czyni mistrza. Nie ma jednego scenariusza na osiągnięcie wielokrotnego orgazmu. Seksuolodzy zgadzają się, że kluczowa jest łechtaczka. Dzięki niej większości kobiet najłatwiej osiągnąć orgazm, jest mocno unerwiona i prosta w obsłudze. Zastanów się nad tym, co sprawia ci największą przyjemność i skup się właśnie na tym. Co, kiedy osiągniesz już pierwszy orgazm? Dajcie sobie krótką chwilkę. Kontynuowanie pieszczot bezpośrednio po orgazmie nie zawsze się sprawdza, szczególnie na początku. Wzmocniony przepływ krwi wzmacnia doznania, przez co dotyk może być bolesne. Wystarczy jednak kilkanaście sekund, by wdrożyć się w zabawy od nowa. Kontynuujcie zdobywanie szczytów przyjemności, aż osiągnięcie to, na co czekacie. Wielokrotnie.

Nadia

Oceń:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Tags:

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *