Wyszukaj

Tags:

Czy warto masturbować się, będąc w związku?

Podziel się

Masturbacja bardzo często kojarzy nam się ze smutnym wyborem singla, który danego wieczoru nie trafił na udaną randkę. A to przecież bzdura! Onanizm przynosi wiele korzyści naszemu zdrowiu fizycznemu i psychicznemu. Wejście w romantyczną relację wcale nie musi oznaczać przerwania badań z samą sobą.

Korzyści z masturbacji

Masturbacja to fajna sprawa! Poważnie. Seksuolodzy zgodnie przyznają, że jest zdrowa i nie należy się jej bać ani wstydzić. My również zachęcamy, aby dać jej szansę. Onanizm przynosi naprawdę wiele korzyści. Kiedy dasz się ponieść własnemu ciału, na pewno będzie ci za to wdzięczne.

Masturbacja odpręża

A dokładniej rozładowuje napięcie, co ułatwia zasypianie – podobnie jak stosunek seksualny. Brak towarzystwa na wyciągnięcie ręki nie znaczy jednak, że nie możemy się jakoś rozładować. Odprężająca kąpiel, lampka wina i zabawa z samą sobą pozwolą ci się porządnie wyluzować po trudnym dniu.

Masturbacja to bezpieczny rodzaj seksu

Znasz siebie i podstawy biologii? Doskonale! Dzięki temu zdajesz sobie sprawę również, że w trakcje onanizmu nie będziesz w stanie się sama zapłodnić, zarazić czymś lub zrobić rzeczy niezgodnych z twoją wolą.

Masturbacja podnosi umiejętności seksualne

Poznawanie swojego ciała jest bardzo ważne. Dzięki częstej masturbacji lepiej się zrozumiesz, łatwiej będzie ci się zgrać z partnerem w trakcie wspólnych zabaw. Dzięki temu osiągnięcie przyjemności będzie dużo prostsze, a częste orgazmy będą na wyciągnięcie ręki. Ale pamiętaj, seks bez orgazmu też może być bardzo udany.

Masturbacja to czas tylko dla ciebie

W trakcie onanizmu nie musisz martwić się o dogadzanie nikomu innemu. Dla twojego ciała jesteś najpiękniejsza, świetna i doskonała. Ono chce właśnie ciebie, więc siebie mu daj! To czas, który możesz w stu procentach poświęcić samej sobie, a to przecież bardzo cenne momenty.

Masturbacja w związku

Na początku znów podkreślę – masturbacja to nic złego. Jeśli nie jest dla ciebie uzależnieniem, wszystko z tobą w porządku. Nie gniewaj się na drugą połówkę, gdy okaże się, że to robi oraz wytłumacz jej, że nie powinna być zazdrosna o twój onanizm. Nie zawsze macie się na wyciągnięcie ręki. Samodzielne wyładowanie się nie jest zdradą. Nie próbujcie tego przed sobą ukrywać, śmiało o tym porozmawiajcie. Jeśli tylko myślisz w trakcie sprawiania sobie przyjemności o ukochanej osobie, bo akurat jesteście daleko od siebie, spróbuj jej to napisać. Daj znać, co i jak robisz, o czym myślisz. Jeśli lubicie wysyłać sobie pikantne zdjęcia – śmiało!

Wspólna masturbacja

Sprawianie sobie przyjemności kojarzy nam się głównie z byciem w pomieszczeniu w pojedynkę. Ale wcale nie musi tak być! Wiele par masturbuje się wspólnie. Niektórych podnieca patrzenie, jak bliska osoba robi sobie dobrze. W ten sposób możecie pokazać sobie nawzajem, co najbardziej lubicie. Pozwoli wam to wiele się o sobie nauczyć. To bardzo dobre i bezpieczne rozwiązanie dla każdej pary, która szuka nowych wrażeń.

Oceń:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Tags:

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *