Wyszukaj

Cześć, to my!

Podziel się

W Stronę Kobiet to blog założony przez lesbijki – dla lesbijek i dla wszystkich tych, których interesuje, jak dwie kobiety dzielą na co dzień życie i łóżko. Jesteśmy ze sobą już prawie od roku, znamy się od trzech lat. Nazywamy się Emilia i Nadia. Wspólnie będziemy opowiadać wam o naszej codzienności oraz sprawach łóżkowych. Obalimy mity na niejeden lesbijski temat, poradzimy na bazie doświadczenia własnego i znanych nam par. Powiemy, jak dobrze czuć się ze swoją tożsamością płciową, jak być zaspokojoną w łóżku i poza nim. Bezpowrotnie zmienimy wasze wyobrażenia na temat lesbijek.

If the odds are positive, the odds show how much a $100 bet would win if placed. All bets must be placed in-play only in order for your additional Reward Points to be added to your account. It will provide you with some excellent free entertainment and who knows maybe a small windfall at one of the very best casinos online http://www.betzoid.com/. If you back outsiders you wont go far wrong.

Nadia: Zawsze wolałam starsze. Dlatego cieszę się, że Emilia urodziła się osiem dni wcześniej. To ja jestem w tej dwójce dzieciakiem, któremu na co dzień w głowie prawie same głupoty. Grzecznie pozwalam się sobą opiekować i przypominać sobie, że istnieje coś takiego, jak obowiązki. W łóżku (na szczęście) jest na odwrót. To JA rządzę. Uwielbiam dominować nad Emilią i cieszę się, że mi na to pozwala. Najbardziej w chwilach, gdy daje mi się krępować lub kneblować i nie przeszkadza jej, gdy dobieram się do niej oralnie. Marzę, że kiedyś uda mi się czynnie uczestniczyć w promowaniu dostępu do kultury. Seks? Ciągle trzymam kciuki za numerek w konfesjonale. 

Emilia: Bez Nadii, która we współpracy z Netflixem i dobrym jedzeniem (czasem także kajdankami), potrafi zatrzymać mnie na długie, bezczynne godziny w łóżku, byłabym żałosną pracoholiczką. Na szczęście jednak dzięki temu związkowi jestem ambitna i odpowiedzialna wyłącznie, kiedy muszę. W łóżku każda z moich (zdaniem Nadii) nudnych masek spada mi z twarzy i mogę całkowicie oddać się w ręce kobiety, która w dzień potrafi być nad wyraz słodka i czuła, a w nocy staje się stanowczą Panią potrafiącą odpowiednio zadbać o swoją własność (seks oralny to jedna z najlepszych możliwych rzeczy). Życiowy priorytet? Uratować wszystkie zwierzęta na planecie. Seks? Chcę mieć w swojej przyszłej kuchni blat doskonały do spontanicznego pieprzenia się.

Emilia i Nadia

Oceń:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Tags:

2 komentarze

  1. megson 14 czerwca 2020

    numerek w konfesjonale? nie sądzicie, że to brak szacunku dla innej religii i czyichś przekonań? Walczycie w końcu rękami i nogami o poszanowanie, a jednak…meh…

    Odpowiedz
  2. megson 14 czerwca 2020

    numerek w konfesjonale? nie sądzicie, że to brak szacunku dla innej religii i przekonań innych ludzi? Walczycie w końcu rękami i nogami o poszanowanie, a jednak…meh…

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *