Wyszukaj

5 sławnych homoseksualnych kobiet, które musisz poznać!

Podziel się

Świetnie, że orientacja seksualna robi się coraz mniejszym tematem tabu. Coraz więcej gwiazd mówi szczerze, kogo kocha i to świetnie. Przedstawiamy kilka dziewczyn, o których (niestety!) jeszcze nie jest aż tak głośno.

Lena Waithe

Gwiazda serialu Specjalista od niczego (Master of None) zdecydowanie nie wstydzi się swojej seksualności. Otwarcie mówi o swoich przeżyciach związanych z seksualnością, płciowością oraz kolorem skóry. Jest dumna z tego, jaka się urodziła.

King Princess

Znalezione obrazy dla zapytania King Princess gif tumblr

Naprawdę nazywa się Mikaela Straus. Tworzy muzykę i śmiało wyjaśnia światu, jak potrafi się czuć. Wspomniała, że czasem czuje się lesbijką, a czasem gejem. Mówiąc otwarcie o swoich przemyśleniach na ten temat ośmiela fanów na całym świecie, pokazując im, że nie są sami.

Hannah Gadsby

Zajmuje się komedią oraz pisaniem dla innych. Jej występy możecie obejrzeć na Netfliksie. Hannah Gatsby: Nanette bije rekordy popularności. Mówi o swojej orientacji i o tym, jak ludzie traktują ją na pierwszy rzut oka przez jej męski wygląd, mocno się temu sprzeciwiając. 

Gigi Gorgeous

Znalezione obrazy dla zapytania Gigi Gorgeous gif

A właściwie Giselle Loren Lazzarato. To YouTuberka pochodząca z Kanady. Zajmuje się też modelingiem oraz aktorstwem. Do swojej orientacji seksualnej przyznała się kilka lat temu na swoim kanale. Po tym nie bała się prezentować światu swojej partnerki, opisując ich historię miłosną. Na szczęście fani Gigi szczerze im kibicowali!

Sue Perkins

Aktorka komediowa, scenarzystka, prezenterka radiowa i telewizyjna oraz gościnna drygentka London Gay Symphony Orchestra. W jednym z wywiadów przyznała, że zdecydowała się na ujawnienie przed rodzicami dość późno, bo w wieku 28 lat. Jej mama przyjęła to jednak na spokojnie, doskonale zdawała sobie sprawę z preferencji córki od dłuższego czasu. Oby więcej takich historii.

Nadia

Oceń:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Tags:

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *