Wyszukaj

5 rodzajów orgazmów, na które zasługujesz

Podziel się

Orgazm to wspaniała sprawa. Nie każda z nas jest w stanie osiągnąć go bez żadnego problemu. Jednak zapewniam, że wszystkiego da się nauczyć. Rodzajów przyjemności jest bardzo dużo i orgazm orgazmowi nierówny. Nie istnieje jeden uniwersalny, który jest idealny dla każdej z kobiet. Pozwoliłam sobie jednak wybrać kilka rodzajów, nad którymi polecam popracować i dać się im porwać. Na pewno nie pożałujecie!

Orgazm łechtaczkowy

Orgazm łechtaczkowy to standardzik. Zazwyczaj łatwo go osiągnąć, a przyjemność, którą za sobą niesie, jest naprawdę spora. Dla wielu pań to ulubiony rodzaj orgazmu. Wielkim plusem jest to, że można bez problemu dojść w ten sposób zarówno w towarzystwie, jak i w pojedynkę. Dzięki masturbacji możemy lepiej nauczyć się swojego ciała, również łechtaczki. Jeśli tylko potrzebujesz prowokatora przyjemności, serdecznie zapraszam do tekstów Emilii. Doświadczenie pomoże również w czasie stosunku z ukochaną osobą, ponieważ będziemy w stanie nakierować ją na idealny sposób i miejsce pieszczot. Dzięki temu osiągniemy nieporównywalnie większą przyjemność od tego, co wypracowałyśmy samodzielnie.

Orgazm mieszany

To połączenie orgazmu łechtaczkowego i orgazmu punktu G. Nie jest tak prosty do osiągnięcia jak orgazm łechtaczkowy czy nawet samego punktu G, gdy doskonale wiemy, gdzie znajduje się na naszym ciele. Stymulacja tych dwóch punktów równocześnie nie zawsze bywa łatwa i wygodna, dlatego też polecam próby zdobycia tego szczytu z partnerką lub partnerem. Wystarczy, że będziecie się uważnie słuchać i nakierowywać, a na pewno po krótkiej praktyce nabierzecie wprawy. Czy warto się pomęczyć? Oczywiście. Ten orgazm uważany jest za jeden z najsilniejszych rodzajów. Potrafi trwać nawet kilkanaście minut. 

Orgazm pochwowy i orgazm punktu G

Wbrew pozorom osiągnięcie jednego i drugiego wymaga wprawy i dobrej znajomości własnego ciała oraz pewności siebie. Nie każda kobieta będzie w stanie osiągnąć orgazm pochwowy. Śmiem twierdzić, że z punktem G jest dużo łatwiej. Wszystko jednak zależy od konkretnej osoby. Ciało każdej z nas jest inne, więc po prostu warto próbować. Podobno kobiety, które są w stanie osiągnąć orgazm pochwowy, łatwiej osiągają również orgazm wielokrotny. Tym bardziej warto ćwiczyć!

Orgazm skórny

Słyszałyście kiedyś o frisson? A jeśli nie, to czy kojarzycie te ciarki, które pojawiają się na ciele w trakcie słuchania pięknej muzyki? No właśnie o to chodzi! Osiągnięcie orgazmu skórnego możliwe jest nie tylko w trakcie odsłuchu ulubionych playlist, ale i podczas seksu. Polecam słuchania chillującej,klasycznej muzyki podczas stosunku. Nagła modulacja i przednutka długa działają cuda. Śmiało, bierzcie się za muzyczne doedukowanie! Połączenie niepozornej gęsiej skórki z innymi przyjemnościami daje niezwykłe rezultaty. 

Coregasm

Jeśli tylko lubisz ćwiczenia fizyczne, mogłaś mieć z nim do czynienia, bo to orgazm osiągany poprzez wysiłek. Coregasm jest powodowany przez zwiększony przepływ krwi w dolnej części brzucha, wewnętrznej stronie ud i w dnie miednicy. Dochodzi wtedy do skurczu rdzeniowego, czyli właśnie do orgazmu wysiłkowego. Sport uwalnia w mózgu wiele endorfin, dlatego też wiele kobiet przyznaje, że po mocnym treningu czują się czasem jak po udanym seksie. Czy potrzeba większej motywacji do dodania regularnych ćwiczeń do postanowień noworocznych? 😉 

A jaki jest wasz ulubiony rodzaj orgazmu?

Nadia

 

 

Oceń:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Tags:

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *