Wyszukaj

5 oznak, że się jej podobasz

Podziel się

Rozpoznanie, czy jesteśmy w czyimś typie, bywa skomplikowane. Czasami skrytość podrywanej osoby całkowicie zaburza nam odbiór sytuacji. W parach heteroseksualnych nie jest to jednak aż tak niepewne. Zawsze warto spróbować i istnieje większa szansa, że nie odbijesz się od ściany. Co jednak, gdy próbujemy wyrwać drugą dziewczynę? Sytuacja nie jest już taka oczywista. Postaram się wyłuskać kilka oznak, przy których można nabrać pewności, że jednak jakieś szanse mamy.

1. Podrywasz lesbijkę w lesbijskim klubie

Prościej się nie da, wiem. Wtedy jednak sytuacja jest najprostsza i trudno ją zignorować. Kiedy mamy pewność co do orientacji osoby podrywanej, to połowa roboty jest już za nami. Szansa na niezręczną sytuację jest nikła. Jeśli dodatkowo wiemy, że dana dziewczyna jest wolna, to jesteśmy w domu! Wtedy wystarczy obserwować, czy aby nie ucieka od nas na drugi koniec pomieszczenia. Jak podrywać, by nikogo nie spłoszyć i być bliskim sukcesu? Zachęcam do przeczytania tego tekstu, w którym podrzuciłam parę porad.

2. Uśmiech i śmiech 

Kiedy wychodzisz z siebie, flirtujesz, żartujesz, popisujesz się i wchodzisz na wyżyny własnego ja, a ona jest śmiertelnie poważna – coś jest nie tak. Albo trafiłaś na taki typ, bo przecież niektóre rodzą się z bitch facem, albo ty nie jesteś jej typem. Z wielu oznak, że się jej podobasz, tę rozpoznać najłatwiej. Jeśli się uśmiecha, to znak, że rozmowa z tobą sprawia jej przyjemność. Jeśli bawią ją twoje żarty, to albo nadajecie na tych samych falach, albo się przymila, bo po prostu chce cię zaliczyć. 

3. Podtrzymywanie rozmowy

To jedna z ważniejszych oznak, że się jej podobasz. Kobieta, która nie ma ochoty z tobą rozmawiać, nie stanie się twoją partnerką. Ani na jedną noc, ani na dłużej. Próba podtrzymywania rozmowy, zadawanie pytań, własna inicjatywa – to bardzo istotne elementy. Cały flirt się wtedy kręci, dialog układa się jak należy, macie okazje się poznać, zanim dojdzie do czegoś ciekawszego. Ułatw jej zadanie i słuchaj, co ma do powiedzenia!

4. Mowa ciała

Warto uważnie przyglądać się swojej rozmówczyni. Nasze ciała podlegają naszym mózgom. Nic dziwnego, że reagujemy podobnie na wiele sytuacji. Mówi się, że gdy kobieta bawi się włosami, rumieni się czy nachyla się w twoją stronę w trakcie rozmowy, to znak, że jest zainteresowana. Przyznaję, że coś w tym jest. Oczywiście nie warto śledzić każdego, nawet najdrobniejszego gestu i pocić się nad wymyśleniem, co może oznaczać. Po prostu pamiętaj, by nie ominąć takich oznak, że się jej podobasz, bo potrafią być bardzo subtelne.

5. Sama cię podrywa 

Często zdarza się tak, że wcale nie jesteśmy górą. Wydaje nam się, że to my podbiłyśmy, że jesteśmy super flirciarami i w ogóle świat należy do nas. A w rzeczywistości to ona nas sobie upolowała, to ona zainicjowała flirt i to ona czeka, aż wreszcie dojdzie do czegoś więcej. Nie wstydź się samej okazywać, że dziewczyna ci się podoba. Ona przecież też dobrze zna te wszystkie porady i będzie tego wypatrywać. Bądź szczera, otwarta i nastawiona pozytywnie, a na pewno będziesz się dobrze bawić i trafisz w końcu na perfekcyjną kobietę dla siebie.

 

A wy po czym poznajecie, że obiekt waszych zainteresowań, interesuje się wami? 😉

Nadia

Oceń:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Tags:

1 Comment

  1. Juna 20 października 2018

    Mojej kobiecie buzia od gadania sie nie zamyka. A na mojego pierwszego maila odpisala “aha ok. Pisz na tel.” krew mnie zalala bo napisalam jej esej w mailu a tu taka.. Meska odpowiedz xd poszlam na kawe od niechcenia, zeby odbebnic i miec spokoj i jakos tak leci ta kawa prawie 2 rok

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *